Home
You Are Here: Home » Apie mus

Apie mus

Apie mus

Daugelis mūsų – tikri žemės vaikai. Vienaip ar kitaip susiję su kaimu: vieni gyveno jame ar ir šiandien gyvena, kiti – įsikūrę miestuose, tačiau turi nedidelius plotus užmiestyje. Myli žemę lietuvis, didžiuojasi ja. Juk žemė mus ir maitina ir aprengia…

Tik kyla klausimas. Ar visada su ja mokame elgtis, ar sugebame ir paprastose situacijose rasti teisingus sprendimus? Štai čia ir ateina Jums į pagalbą agronomija.lt Išauginti gausų daržovių derlių, sveikus medžius, medelius ar vaiskrūmius – ne taip paprasta.

Nagrinėdami agronomijos mokslo subtilybes, stengiamės Jums pateikti, kuo daugiau naudingesnės informacijos susijusios su agronomija.  Dauguma sodininkų, bei ūkininkų susidūrę su įvairiausiomis problemomis, dažnai pasimeta, nežino ko griebtis. Klausosi ir vieno, ir kito kaimyno patarimo, puola ieškoti reikalingos literatūros, o laikas paprastai nelaukia…

Čia rasite šimtus įvairiausių praktiškų patarimų sodininkams, daržininkams, bitininkams, šeimininkams ir šeimininkėms, būsimiems agronomams, bei visiems kitiems siekiantiems užauginti gausų derlių.

Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top