Home
You Are Here: Home » Įdomybės » Automobiliai atostogoms

Automobiliai atostogoms
https://autorentalis.lt/

Tvarkinga transporto priemonė

Viena laukiamiausių dienų kai iš pabodusio viešbučio su viskas įskaičiuota, kai apsisprendžiate nebepoilsiauti pasyviai ir išskubate ieškoti automobilio. Nuomotu automobiliu pamatysite kur kas daugiau nei tik vaizdą pro viešbučio langą todėl lankytinus istorinius objektus aplankyti būtina. Koks automobilis būtų tinkamiausias atostogaujant?

Įvertinkite savo poreikius

Nesvarbus spalva ar durų skaičius, svarbu kad tai būtų tvarkinga transporto priemonė. Rinktis galite pagal tai kiek asmenų kartu su jumis atostogauja. Je tai tik jūs ir draugė, tuomet pilnai užtenka mažo dviviečio automobilio arba net motorolerio. Tokiam automobiliui išleisite mažiausiai pinigų kurui, o ir pasistatyti bus lengviau, nes turistų perpildytuose miestuose automobilį pasistatyti yra labai sunku, gali būti taip kad iki lankytino objekto teks žingsniuoti pėsčiomis kilometrą ar net toliau.

Automobiliai atostogoms

Jei planuojate kelionę į gamtą, jums labiau tiktų didesnis automobilis, didelis visureigis ar bent jau universalas. Kelionėms po kalnuotas šalis rinkitės ne mažiau 3 litrų darbinės galios variklį ir geriausiai su 4 varomais ratais. Stogo bagažinė yra tas daiktas dėl kurio nesigailėsite įsigiję. Jei keliaujate su vaikais, vietos bagažinėje tikrai neužteks, todėl ji labai pravers susidėti papildomus daiktus ir buities reikmenis. Ant stogo galima sudėti dviračius, slidinėjimo reikmenis ir kitą sporto ir turizmo inventorių. Didelis automobilis visai šeimai turi būti dyzelinis nes į benzininį nespėsite pilti kuro, pilnai prikrautas toks visureigis sunaudos 15 ir daugiau litrų kuro šimtui kilometrų.

Klaidos

Prieš kelionę patikrinkite ar gerai veika automobilio kondicionierius. Vasara tai svarbiausia nes kelionė be oro vėsinimo yra tikras pragaras. Dar viena problema apie kurią iš pradžių galite nepagalvoti tačiau atostogų metu jums gali trukdyti jei pasirinksite dviejų durų automobilį. Tokie yra pigesni tačiau jei norite naudotis trys asmenys ar šeima su vaikais, ju susidursite su nepatogumai įlipti ir išlipti bei susidėti daiktus. Prieš atostogas pagalvokite koks automobilis jums tiktų labiausiai, internete yra automobilių palyginimai ir aprašymai kokiai kelionei kiekvienas iš jų skirtas. Net jei ir susidūrėte su nesklandumais, automobilį visuomet galite pakeisti į kitą už papildomą mokestį.

 
Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top