Home
You Are Here: Home » Įdomybės » Automobilių nuoma Lietuvoje: ką reikia žinoti?

Automobilių nuoma Lietuvoje: ką reikia žinoti?
https://autorentalis.lt/

Automobilių nuoma Lietuvoje: ką reikia žinoti?

Išsinuomoti automobilį Lietuvoje galima kelionėms šalies viduje bei užsienį. Nuomos sutartys sudaromos su vietos gyventojais bei užsienio piliečiais. Lietuvoje veikia daug vietinių ir tarptautinių automobilių nuomos įmonių. Užsieniečiui norinčiam išsinuomoti automobilį ir važiuoti Lietuvos keliais prieš reikia rekomenduojama išmokti kelio ženklų, įsidėmėti kur taikomi kokie greičio apribojimai, apsirūpinti palydovine navigacijos įranga. Ką dar reikia žinoti? Pateikiame laiko išbandytus patarimus kurie padės sutaupyti.

 

Skubėti nuomotis kvaila

Kelionės metu žmonės dažnai praranda blaivų mastymą, priima sprendimus greitai be analizės. Vienas iš tokiu pavyzdžių yra automobilio nuomojimas iš oro uostuose nuomos paslaugas siūlančių bendrovių. Tai yra dažniausiai visame pasaulyje garsūs nuomos filialai kurių paslaugos gali būti ir du kartu brangesnės negu kitų vietinių įmonių. Geriau tokiu atveju neskubėti, į viešbutį nuvykite taksi automobiliu ir tuomet ramiai susiraskite įvairių įmonių kontaktus ir peržiūrėkite jų pasiūlymus ir išsirinkite tai kas jums tinka. Žemėlapyje galėsite matyti kur yra artimiausias nuomojamas automobilis .

Automobilio nuoma Lietuvoje - ką reikia žinoti

Vienas vairuotojas

Jei nuomojatės automobilį su draugais arba savo šeima, nurodykite kad teisę vairuoti automobilį turi tik vienas vairuotojas. Jei norėsite vairuoti keliese, jums gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Ši praktika taikoma dar ne visose įmonėse tačiau pagal užsienyje galiojančias taisykles vis dažniau perkeliama į lietuviškas sutartis ir nuomos sąlygas. Galite dar prie nuomos pradžia iš anksto apie tai pasiteirauti vadybininko.

 

Automobilio grąžinimas

Per kasdieninius darbo rūpesčius ar po didelius įspūdžius palikusių atostogų automobilį vieną dieną tenka grąžinti. Automobilio kuro bakas turi būti pilnai užpildytas, jei to nepadarysite teks tai daryti paskutinę minutę arba mokėti už papildymą nuomos bendrovei kuri tai traktuoja kaip sutarties pažeidimą ir papildomai apmokestina. Tas pats ir automobilio švara. Jei automobilio išorė ar salonas yra nešvarūs turite nuplauti pats arba plovykloje ir gražinti tokios pats būklės kaip paėmėte. Tam kad nereikėtų valyti automobilio, venkite neasfaltuotų kelių, nevalgykite maisto kai vairuojate, vaikams liepkite elgtis gražiai kad neišpurvintų automobilio salono ir jokiu būdų nevežkite naminių gyvūnų be jiems pritaikytų transportavimo narvų.

 
Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top