Home
You Are Here: Home » Įdomybės » Patarimai, kaip pasirinkti vestuvių puokštę

Patarimai, kaip pasirinkti vestuvių puokštę
Ne tik ieškant vestuvių suknelės, batelių ar kitų aksesuarų reikia kreipti dėmesį į tendencijas bei etiketą. Net ir vestuvių puokštė turi būti pasirenkama pagal konkrečias taisykles. Kokios jos – atskleidėme žemiau. Vestuvinės puokštės juk ne tik surištų gėlių ryšulėlis. Tai simbolis, kuriuo stengiamasi perteikti gyvybę.

Vestuvinės puokštės

  • Gėles rinkitės pagal sezoną. Žinoma, Lietuvoje gėlės nežydi ištisus metus, tačiau specialiuose šiltnamiuose auginamos gėlės importuojamos ir į mūsų šalį. Pasirinkę sezonines gėles galite būti tikri, kad jos bus gražios ir ilgai nenuvys.
  • Nereikia didelio ryškumo. Vestuvės – tyrumo šventė. Ne veltui pasirenkama būtent baltos spalvos suknelė. Taigi, rekomenduojama paprasčiausiai nesirinkti labai ryškios puokštės, kadangi tam tikra prasme ji gali jus užgožti.
  • Puokštės laikymas. Laikyti gėles teks kur kas ilgau nei tik einant prie altoriaus. Juk tuo pačiu su jomis ir fotografuojamasi, tad dažniausiai visą dieną nuotakos negali paleisti gėlių iš rankų. Būtina pasirinkti patogią, trumpų kotų gėlių puokštę.
  • Profesionalo konsultacijos. Vestuvės yra brangios ir norisi sutaupyti daugelyje sričių. Tačiau gėlės nėra viena iš tų, kuri padės sutaupyti labai daug. Taigi, būtinai pasikonsultuokite su profesionalais, kurie gali patarti, kokios gėlės Jums tinka labiausiai.
  • Šukuosena ir gėlės. Įdomu tai, kad vestuvinės puokštės labai dažnai derinamos prie šukuosenų. Aišku, paprasčiausios detalės, kurios iš pirmo žvilgsnio dažnai net nepastebimos. Tai smulkmenos, tačiau tikrai labai reikšmingos.
  • Modernios VS klasikinės. Kalbant su floriste profesionalės dažniausiai skatina pasirinkti, kokios gėlių puokštės norėsite: klasikinės ar modernios. Šiuo atveju jau pasirinkdama suknelę bei kitus aksesuarus tiksliai žinote, koks stilius dominuos. Pagal tai ieškokite ir labiausiai tinkančių gėlių.
  • Simbolika. Gėlės dažnai perteikiamos per tam tikrą simboliką. Kai kurios nuotakos jas renkasi net ir pagal savo horoskopą. Kol vieni tiki tuo, kitos moterys teigia, kad tai nesąmonė. Pasirinkimas – jūsų rankose. Svarbiausia, kad sukurta gėlių puokštė būtų artima širdžiai.

Tinkamos vestuvių puokštės pasirinkimas – rimtas darbas. Tiesa, tai labiau turėtų būti malonumas, o ne darbas, tad jeigu iki šiol dar neradote Jums tinkamos gėlių puokštės – neskubėkite. Ji pati Jus suras.
Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top