Home
You Are Here: Home » Įdomybės » Plastinės chirurgijos nauda

Plastinės chirurgijos nauda
Plastinės chirurgijos ištakos siekia tolimus senovės laikus. Pradžią galima sieti su gentimis, kai atsirado pirmosios tatuiruotės, buvo aštrinami dantys, veriami pirmieji auskarai. Jeigu kalbėtume apie civilizaciją, kurioje gimė plastikos chirurgija, greičiausiai daugelis įvardintų Indiją. Tai liudija rasti sanskrito raštai, kuriuose aprašomos atkuriamosios procedūros, teikiama pagalba žmonėms, praradusiems tam tikras savo kūno dalis. Plastikos chirurgija šiandien stipriai išvystyta šaka, padedanti atsisveikinti ne tik su įgytais ar įgimtais kūno netobulumais, bet ir dėl jų atsiradusiomis psichologinėmis problemomis. Jos naudą gali įvertinti kiekvienas, jaučiantis tam poreikį, nes pacientui dabar siūloma kur kas platesnis pasirinkimas procedūrų, skirtų ne vien sveikatos problemoms šalinti, bet ir padailinti kūno linijoms.

 

Moterys dažniausiai renkasi krūtų didinimo paslaugą

 

Paauglystėje mergaitės nekantriai laukia pirmųjų brendimo pokyčių, tačiau ne visos būna jais pateikintos. Mergaitės, kurių krūtys labai mažos, neišsivysto bręstant, neretai patiria patyčias ar psichologinį diskomfortą, ko pasėkmė sumažėjusi savivertė. Gerai, jeigu tai yra laikina brendimo problema, tačiau dažniausiai krūtys savaime nepadidėja.

 

Tada į pagalbą atskuba krūtų didinimas implantais. Ši operacija jums tinkama, jeigu esate vyresnė nei 18 metų, nesate nėščia ir nemaitinate krūtimi, neturite sveikatos sutrikimų.

 

Prieš operaciją būtina konsultacija su chirurgu, kuris įvertinęs jūsų anatomiją ir  lūkesčius nuspręs procedūros eigą, kokio dydžio ir formos implantai labiausiai tinkami.

 

Norint pasiekti geriausius rezultatus būtinas specialus pasiruošimas. Kelias savaites prieš operaciją turėtumėte mesti rūkyti, atsisakyti aspirino.

 

Pati operacija trunka apie 1 – 2 valandas, taikant bendrinę nejautrą. Pjūviai atliekami mažiausiai pastebimose vietose, tačiau viskas priklauso nuo konkretaus atvejo. Daugiau apie tai galite sužinoti čia, paspaudę ant nuorodos.

 

Akių vokų plastika populiariausių operacijų sąraše

 

Vykstant senėjimo procesams ypač keičiasi akių vokų išvaizda. Ji praranda elastingumą, atsiranda raukšlės, todėl akys atrodo pavargusios, praranda gyvybingumą. Tai sukelia įvairius nepatogumus pradedant nuo to, kad sunkiau vairuoti ir skaityti, o baigiant galvos skausmais, todėl būtinas vokų pakėlimas.

Ši procedūra jums tinkama, jeigu jūsų akių vokų oda suglebusi, pabrinkusi, norite pašalinti susidariusias senėjimo raukšles, patiriate diskomfortą,kamuoja nepatogumas dėl sumažėjusio regos lauko.

 

Prieš operaciją būtina konsultacija su chirurgu, kuris įvertinęs jūsų būklę parinks geriausią sprendimą ir padės tinkamai pasiruošti procedūrai.

 

Pati operacija trunka 1 – 3 valandas, priklausomai nuo individualios situacijos. Rezultatas pasimato greitai, gijimas gana trumpas, tačiau svarbu žinoti, kad gijimo procesą gerokai prailgina rūkymas.

 

Plastinė chirurgija – savotiškas atgimimas

 

Plastinės chirurgijos nauda neginčijama. Jos paslaugomis naudojasi daugybė žmonių visame pasaulyje, o ištobulintos metodikos, ilgus metus trunkantis gydytojų mokslai, tarptautinės stažuotės ir nuolatinis tobulinimasis užtikrina maksimalų saugumą..

 

Kompleksai siaubingas dalykas, kankinęs žmones visais laikais, tačiau kartais jų neįmanoma pakeisti pačiam, todėl drąsiai galima naudotis plastinės chirurgijos teikiamomis paslaugomis, kurios šiais laikais vis saugesnės ir efektyvesnės.
Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top