Home
You Are Here: Home » Sodininkystė » Sodininkystė – geriausias vaistas nuo įvairiausių ligų

Sodininkystė – geriausias vaistas nuo įvairiausių ligų
Kadangi šiais laikais nemaža dalis žmonių gyvena miestuose, daugiabučiuose, mažai juda ir dienas leidžia prie kompiuterio – jiems tenka susidurti tiek su įvairiomis fizinėmis problemomis, tiek su psichologinėmis ligomis. Natūralu, kad tokia yra organizmo reakcija į pasyvų gyvenimo tempą ir labai svarbu kuo greičiau jį keisti, kadangi rezultatas gali virsti lėtinėmis ligomis.

O kaip ir kuo gyventi, kad kasdienybė būtų kur kas spalvingesnė? Daugeliui geriausia išeitis yra sodininkės. Ji tikrai tinka ne tik kaimelių bei miestelių gyventojams. Tai puikus pasirinkimas ir didmiesčių gyventojams, kurie pavargę nuo sėdėjimo prie kompiuterio gali vykti į užmiestį ir ieškoti galimybės panerti rankas į žemes.

Psichologai teikia, kad sodininkystė labai teigiamai veikia mūsų organizmą. Žinoma, galime pirmiausia akcentuoti fizinį aktyvumą, kurio šiais laikais žmonėms labai trūksta. Paprasčiausiai, net ir grėbdami lapus arba ravėdami galime suderinti labai daug kalorijų ir tuo pačiu išmankštinti visus kūno raumenis. Taip pat akcentuojama, kad sėdėjimas prie kompiuterio labai vargina ir po ilgos darbo dienos daugelis teigia jaučiasi visiškai išsakę, o toliau pramogauja prie to paties kompiuterio. Pakeisti aplinką būtina. O jeigu pakeisite į gamtą, kuri tuo pačiu jus skatins būti fiziškai aktyvesniu – tai bus labai geras pasirinkimas.

Sodininkystė

Žinoma, psichologiniai aspektai yra labai svarbūs, tačiau greta jų reikia nepamiršti ir fizinius žmogaus judėjimo poreikius. Paprasčiausiai, žmogus yra sukurtas judėjimui. Jis nėra labai aktyvus arba nėra reikalaujantis labai daug ištvermės, tačiau bent jau minimalus judėjimas yra būtinas. Dėl pasyvaus gyvenimo tempo atsiranda labai daug pačių įvairiausių lėtinių ligų, atsiranda stuburo problemos ir panašiai. Suprantama, kad to rezultatas – įvairios sanatorijos. O jų tikra galima sėkmingai išvengti. Paprasčiausiai reikia daugiau dėmesio skirti sau ir tuo pačiu daugiau judėti.

Galiausiai, verta pabrėžti ir tai, kad sodininkavimas suteiks Jums galime užsiauginti įvairius vaisus bei daržoves, džiaugtis skaniu bei ekologišku maistu, o šis komponentas taip pat pagerins Jūsų gyvenimo kokybę, tad leiskite sau šypsotis ir jaustis gerai.
Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top