Home
You Are Here: Home » Sodininkystė » Serbentų ir agrastų auginimas

Serbentų ir agrastų auginimas
Visuomet svajojote savo sode turėti daugybę įvairių vaiskrūmių? Jus šiuo metu labiausiai domina serbentų ir agrastų sodinimas? Jei taip, tuomet turėtumėte pasidomėti, ką pataria profesionalūs ir patyrę sodininkai. Žinoma, šiandien visą tai padaryti yra kur kas lengviau nei anuomet, kadangi dabar didžioji dalis mums aktualios informacijos yra pateikiama ne kur kitur, o būtent internete. Kita vertus, jei jūs nesate patyrę sodininkai, kiekvienas sprendimas jums gali kelti daug įvairių dvejonių ir abejonių. Ir tai yra visiškai suprantama – juk tai, ko dar niekuomet nesame išbandę savo pačių rankomis, atrodo sudėtinga ir keblu. Tačiau vėlgi, jei nors kartą nepabandysite viso to įgyvendinti patys, niekuomet nežinosite, kaip tai turėtumėte atlikti tinkamai. Todėl jei jūs turite nuosavą sodą, tokia praktinė patirtis yra neįkainojama.

 

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad jūs visuomet galite konsultuotis su patyrusiais sodininkais, kuriuos nesunku surasti pasinaudojus internetu. Tai labai aktualu, jei jūs norite pasodinti daugybę vaiskrūmių ir galbūt galvojate apie užaugintos ekologiškos produkcijos realizavimą. Šiandien rinkoje atsiranda vis daugiau naujų ekologiškų ūkių. Žinoma, tokie pokyčiai yra sveikinti ir labai akivaizdžiai parodantys, kad vis daugiau žmonių supranta, kokią didelę naudą turi ekologiška produkcija. Taigi, jei ir jūs turite tokių tikslų, taip pat galite pasidomėti, ką galėtumėte auginti papildomai. Trumpiau tariant, tokiu atveju serbentų ir agrastų auginimas neturėtų būti viskas, kuo užsiimsite. Galimybių yra labai daug ir įvairių.

Serbentų ir agrastų auginimas

Jūs taip pat galite auginti ir šilauoges, slyvas, obelis, kriaušes ir kt. Jei turite labai didelio plotą sodą, taipogi turėtumėte pasidomėti, kaip būtų optimaliausia ir efektyviausia jį paskirstyti. Nepamirškite, kad skirtingi augalai skirtingai auga, atsižvelgiant į dirvožemį ir kitus individualius veiksnius. Todėl išsiaiškinkite, kas jūsų sode galėtų augti geriausiai, o ko vis dėlto jums reikėtų atsisakyti. Bet kuriuo atveju, jei jūs konsultuositės su šios srities specialistais, jums tikrai neturėtų kilti jokių sunkumų pasirenkant tai, ką auginti jūsų sode būtų geriausia ir lengviausia.
Visos teisės saugomos. © 2011 Agronomija.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Agronomija.lt sutikimą.

Scroll to top